Дуже не задоволена роботою. Донце просила доробити підкладом-не зробили. Дозамовила ремінець, попередила,що усе до одного виробу. Ремінець і шльовки і донце прийшли різного підтону. І нехай донце, але підібрати шльовки під ремінець не важко. Але ні. Кинули що було. Ну і чорні ручки по низу не такі як на фото. просто обрізані неохайні. Жах
Комментарий продавца
Вітаємо. За підклад не було сплачено, замовнику було попропоновано повернути та доплатити за додатковий підклад на що отримано повідомлення "вибісили". Різниця на пів тона через те, що два замолення зроблені у проміжок 2 тижні, шкіра новоі поставки може відрізнятись на пів тону. Дуже агресивний замовник, вирішити питання відмовився.
Оксана М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
дякуємо!
Лариса Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
супер!
Комментарий продавца
вдячні за зворотній зв*язок!
Олександр Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже приємно співпрацювати з таким магазином як «Пан Кожан», я замовив собі бірки з тисненням в вечорі, з ранку зі мною звʼязався менеджер який запитав про те якого кольору і з яким тисненням мені потрібні бірки? Я пояснив що мені треба і через годину чи дві мені надіслали номер ТТН. Я дуже вражений продавцем який виявляє таку увагу до дрібниць і мені приємно, що в нас в Україні існують такі ввічливі і уважні продавці! Якщо ви вважаєте мій відгук замовленим то спробуйте зробити замовлення і самі будете вражені якістю і швидкістю обслуговування! Від себе щіро дякую «Пан Кожан»
Комментарий продавца
дуже дякуємо за відгук!))
Наталия Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
дякуємо))
Наталія О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вікторія К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
клапани до моїх сумочок ,просто супер, рекомендую
Августіна Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
неправильно обрала товар
Елена М.
Отлично
Дуже якісні бірки і фурнітура:) Приємні кольори і якість на вищому рівні!!! Задоволена отриманим товаром 👍
Дуже не задоволена роботою. Донце просила доробити підкладом-не зробили. Дозамовила ремінець, попередила,що усе до одного виробу. Ремінець і шльовки і донце прийшли різного підтону. І нехай донце, але підібрати шльовки під ремінець не важко. Але ні. Кинули що було. Ну і чорні ручки по низу не такі як на фото. просто обрізані неохайні. Жах
Вітаємо. За підклад не було сплачено, замовнику було попропоновано повернути та доплатити за додатковий підклад на що отримано повідомлення "вибісили". Різниця на пів тона через те, що два замолення зроблені у проміжок 2 тижні, шкіра новоі поставки може відрізнятись на пів тону. Дуже агресивний замовник, вирішити питання відмовився.
дякуємо!
супер!
вдячні за зворотній зв*язок!
Дуже приємно співпрацювати з таким магазином як «Пан Кожан», я замовив собі бірки з тисненням в вечорі, з ранку зі мною звʼязався менеджер який запитав про те якого кольору і з яким тисненням мені потрібні бірки? Я пояснив що мені треба і через годину чи дві мені надіслали номер ТТН. Я дуже вражений продавцем який виявляє таку увагу до дрібниць і мені приємно, що в нас в Україні існують такі ввічливі і уважні продавці!
Якщо ви вважаєте мій відгук замовленим то спробуйте зробити замовлення і самі будете вражені якістю і швидкістю обслуговування!
Від себе щіро дякую «Пан Кожан»
дуже дякуємо за відгук!))
дякуємо))
клапани до моїх сумочок ,просто супер, рекомендую
неправильно обрала товар
Дуже якісні бірки і фурнітура:) Приємні кольори і якість на вищому рівні!!! Задоволена отриманим товаром 👍
дякуємо за відгук!)