Товар сподобався. Гарна якість,але довго чекати, майже тиждень.
Коментар продавця
Доброго дня, раді, що вам сподобалася наша якість) дякуємо за відгук, стосовно термінів - завжди попереджаємо при оформленні до сплати замовлення з урахуванням завантаженості майстерні
Рекомендую.
Товар сподобався. Гарна якість,але довго чекати, майже тиждень.
Доброго дня, раді, що вам сподобалася наша якість) дякуємо за відгук, стосовно термінів - завжди попереджаємо при оформленні до сплати замовлення з урахуванням завантаженості майстерні
Якісна шкіра. Гарна робота. Ремінець сподобався.
дякуємо за відгук)