Дуже не задоволена роботою. Донце просила доробити підкладом-не зробили. Дозамовила ремінець, попередила,що усе до одного виробу. Ремінець і шльовки і донце прийшли різного підтону. І нехай донце, але підібрати шльовки під ремінець не важко. Але ні. Кинули що було. Ну і чорні ручки по низу не такі як на фото. просто обрізані неохайні. Жах
Коментар продавця
Вітаємо. За підклад не було сплачено, замовнику було попропоновано повернути та доплатити за додатковий підклад на що отримано повідомлення "вибісили". Різниця на пів тона через те, що два замолення зроблені у проміжок 2 тижні, шкіра новоі поставки може відрізнятись на пів тону. Дуже агресивний замовник, вирішити питання відмовився.
Оксана М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
дякуємо!
Лариса Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
супер!
Коментар продавця
вдячні за зворотній зв*язок!
Олександр Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже приємно співпрацювати з таким магазином як «Пан Кожан», я замовив собі бірки з тисненням в вечорі, з ранку зі мною звʼязався менеджер який запитав про те якого кольору і з яким тисненням мені потрібні бірки? Я пояснив що мені треба і через годину чи дві мені надіслали номер ТТН. Я дуже вражений продавцем який виявляє таку увагу до дрібниць і мені приємно, що в нас в Україні існують такі ввічливі і уважні продавці! Якщо ви вважаєте мій відгук замовленим то спробуйте зробити замовлення і самі будете вражені якістю і швидкістю обслуговування! Від себе щіро дякую «Пан Кожан»
Коментар продавця
дуже дякуємо за відгук!))
Наталия Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
дякуємо))
Наталія О.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вікторія К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
клапани до моїх сумочок ,просто супер, рекомендую
Августіна Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
неправильно обрала товар
Елена М.
Відмінно
Дуже якісні бірки і фурнітура:) Приємні кольори і якість на вищому рівні!!! Задоволена отриманим товаром 👍
Дуже не задоволена роботою. Донце просила доробити підкладом-не зробили. Дозамовила ремінець, попередила,що усе до одного виробу. Ремінець і шльовки і донце прийшли різного підтону. І нехай донце, але підібрати шльовки під ремінець не важко. Але ні. Кинули що було. Ну і чорні ручки по низу не такі як на фото. просто обрізані неохайні. Жах
Вітаємо. За підклад не було сплачено, замовнику було попропоновано повернути та доплатити за додатковий підклад на що отримано повідомлення "вибісили". Різниця на пів тона через те, що два замолення зроблені у проміжок 2 тижні, шкіра новоі поставки може відрізнятись на пів тону. Дуже агресивний замовник, вирішити питання відмовився.
дякуємо!
супер!
вдячні за зворотній зв*язок!
Дуже приємно співпрацювати з таким магазином як «Пан Кожан», я замовив собі бірки з тисненням в вечорі, з ранку зі мною звʼязався менеджер який запитав про те якого кольору і з яким тисненням мені потрібні бірки? Я пояснив що мені треба і через годину чи дві мені надіслали номер ТТН. Я дуже вражений продавцем який виявляє таку увагу до дрібниць і мені приємно, що в нас в Україні існують такі ввічливі і уважні продавці!
Якщо ви вважаєте мій відгук замовленим то спробуйте зробити замовлення і самі будете вражені якістю і швидкістю обслуговування!
Від себе щіро дякую «Пан Кожан»
дуже дякуємо за відгук!))
дякуємо))
клапани до моїх сумочок ,просто супер, рекомендую
неправильно обрала товар
Дуже якісні бірки і фурнітура:) Приємні кольори і якість на вищому рівні!!! Задоволена отриманим товаром 👍
дякуємо за відгук!)